Edycje
 
 
 
 
13 OPOLSKI FESTIWAL SKOKÓW
Opole 16-17 czerwca 2018 r.
 
     
 

SOBOTA - 16 czerwca 2018

     
14:30 -   rozgrzewka zawodniczek
15:00 -   konkurs skoku wzwyż juniorek U18 i U20
16:45 -   rozgrzewka zawodników
17:00 -   dekoracja zwyciężczyń
17:15 -   konkurs skoku wzwyż juniorów U18 i U20
19:00 -   dekoracja zwycięzców

NIEDZIELA - 17 czerwca 2018

     
13:00 -   oficjalne otwarcie XIII Opolskiego Festiwalu Skoków
13:15 -   Mały Olimpijczyk - zawody przedszkolaków z udziałem zaproszonych Olimpijczyków: Władysława Kozakiewicza, Jacka Wszoły, Artura Partyki, Edwarda Czernika, Krzysztofa Krawczyka, Mariana Woronina, Urszuli Kielan, Danuty Bułkowskiej, Aleksandera Waleriańczyka, Dariusza Zielke, Dariusza Bednarskiego, Michała Bieńka, Krzysztofa Wielickiego oraz Janusza Trzepizura.
13:30 -   rozgrzewka zawodniczek i zawodników
13:50 -   prezentacja uczestników konkursu głównego
14:00 -   konkurs główny XIII OFS: skok wzwyż kobiet MM (konkurencja w ramach LPP)
14:00 -   konkurs główny XIII OFS: skok wzwyż mężczyzn MM (konkurencja w ramach LPP)
16:30 -   dekoracja zwycięzców XIII OFS
17:00 -   losowanie nagród dla widzów oraz zakończenie XIII Opolskiego Festiwalu Skoków
     
     
13th OPOLE HIGH JUMP FESTIVAL
Opole 16-17 June 2018 r.
SCHEDULE
     
SATURDAY - 16 June 2018
     
    Marshal's Cup (juniors)
14:30 -   warm up
15:00 -   Junior competition - women U18 and U20
16:45 -   warm up
17:00 -   decoration women U18 and U20
17:15 -   junior competition - men U18 and U20
19:00 -   decoration - men U18 and U20
     
SUNDAY - 17 June 2018
     
13:00 -   Official opening of the 13 Opole High Jump Festival
13:15 -   "Little Olympian " - competition of the preschoolers with the participation of former Olympians: Władysław Kozakiewicz, Jacek Wszoła, Artur Partyka, Edward Czernik, Marian Woronin, Urszula Kielan, Danuta Bułkowska, Dariusz Zielke, Bartłomiej Bonk, Krzyszto Siemion, Julita MAcur, Beata Kucharzewska-Śmieja, Benedykt Kocot oraz Janusz Trzepizur.
13:30 -   warm up - senior women and men competition
13:50 -   presentation of athletes - senior women and men competition
14:00 -   Women's and Men's high jump competition MM (international senior competition)
16:30 -   decoration
17:00 -   Prize draw for the spectators as well as the end of the XII Opole High Jump Festival
     
     
    Komunikat organizacyjny (PDF)